Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devmikser/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devmikser/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devmikser/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
KURUMSAL – Dev Mikser
KURUMSAL 2018-11-12T10:16:39+03:00

Dev Mikser olarak 1980 yılından bu yana Endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne daima müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmakla birlikte, bir diğer önceliğimiz ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve sektördeki yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimizin tüm istek ve gereksinimlerine cevap verebilmektir.

Tecrübeli, alanında profesyonelleşmiş kadromuz hızla gelişen teknolojiyi takip eden çalışma ilkesi ve disipliniyle imalat, satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetleriyle sektörde sağlam bir yer edinmiştir.

Çağdaş ve alternatif çözümlerimiz ile sosyal tesis, hastane, kamu kurum ve kuruluşları, kafeteryalar, Otel ve Tatil Köyleri, Fast Food ve Restaurantlar başta olmak üzere birçok resmi işletme ve kurumun mutfak ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Dev Mikser markasıyla Endüstriyel Mutfak Pazarında bulunduğumuz yeri haketmek için çok çapa sarfettik. ürünlerimizin hepsinin Avrupa Birliği Kalite Standartlarına (CE) ve T.C. Sağlık Bakanlığı Standartlarına uygunluğunun yanısıra 4 yıl gibi sektör için çok üst düzey bir garanti süresine sahip olması bizim için övünç kaynağı olmakla beraber asla yeterli değil.

Çok daha fazla hizmeti ve daha yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmak için ar-ge çalışmalarımıza daha fazla ağırlık veriyoruz.

Hedeflerimize ulaşma yolunda sizlerle yaptığımız iş ortaklıklarının öneminin farkındayız.

Türkiye’nin ilk 10 şirketinden birisi olmak ve uluslararası standartların üzerine çıkmak en önemli vizyonumuz olarak bizleri motive etmeye devam edecektir.

Türkiyeyi Dünya standartlarına taşimak.
İş ortaklarımızın tüm gereksinimlerine uygun ve kalıcı çözümler getirmek, giderek artan rekabet dünyasında sizlerin rekabet edebilme gücüne katkıda bulunabilmek.
Sunduğumuz çözümlerin hizmet ve devamlılık süreçlerinin takibini güvencemiz altında tuttuğumuz gibi, yaşanabilecek sorunlara hızla ve etkili destek vermek.
ve en önemlisi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni ilk ve mutlak ilke olarak benimsemek.